Menu
Your Cart
Laimė atvyko!

Žiniasklaidoje RSS Feed

19 spal. 0 373
Ajana Lolat – profesionali negalios įtraukties specialistė, šioje srityje ties iš praktinės, tiek iš akademinės pusės dirbanti jau arti 10 metų, Pati ..
15 rugs. 0 374
Neįgalaus sūnaus Kipro prieš dvylika metų susilaukusi, net keturiais „Auksiniais scenos kryžiais“ įvertinta talentinga menininkė Renata Valčik (48) sa..
08 liep. 0 386
Šeštadienį per pėsčiųjų žygį Druskininkuose Ajana Lolat pasiekė precedento neturintį Lietuvos rekordą – nuo vaikystės su cerebrinio paralyžiaus diagno..
08 liep. 0 379
Cerebriniu paralyžiumi serganti mergina Druskininkuose įveikė daugiau nei 12 km trasą – rekordą pasiekti padėjo šuo asistentas Skaitykite daugiau: htt..
08 liep. 0 381
Šeštadienį per pėsčiųjų žygį Druskininkuose buvo pasiektas precedento neturintis Lietuvos rekordas – nuo vaikystės su cerebrinio paralyžiaus diagnoze ..
01 liep. 0
Gausus svečių kiekis atsakys į klausimus: kam reikalingi šunys asistentai? Ką jie daro ir kam skirti? Ar sunku parengti šunį asistentą? Kokia situac..
20 geg. 0 412
„Mulan tai ne tik šuo, kuris man padės įveikti su negalia susijusius sunkumus, bet ir draugė, dėl kurios reikia stengtis judėti tik į priekį, o ne ver..
20 geg. 0 368
Neįgalus vaikas – itin didelis išbandymas jam, jo tėvams ir visuomenei. Visgi didžiausias krūvis tenka tiems, kurie visada šalia, kurie diena iš dieno..
20 geg. 0 383
Turėti šunį pagalbininką Lietuvoje – vis dar didžiulis iššūkis. Su šunimi, išmokytu padėti sergant diabetu, planuojanti gyventi Ieva Krivickaitė, para..
20 geg. 0 560
Lietuvoje pradedami rengti šunys pagalbininkai žmonėms su negalia. Nors Europoje ir visame pasaulyje ši praktika gan plačiai paplitusi – Lietuvoje tai..
19 geg. 0 383
Šuo padeda nusirengti, atnešti pirkinius iš parduotuvės, perspėja apie nukritusį insulino lygį. Tokią nepamainomą pagalbą sergančiam ar negalią turinč..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)