Menu
Your Cart
Laimė atvyko!

Paremti

Prisidėdami šie šunų asistentų mokslų Jūs padedate ne tik žmonėms su negalia įgyvendinti savo svajones ir tapti labiau savarankiškiems bei aktyvesniems, Jūs taip pat padedate visai Lietuvai žengti į priekį tampant drąsesne ir atviresne, daugiau galimybių turinčia šalimi savo žmonėms, kur negalia, tikime, su laiku taps vertės ir grožio ženklu.

Visos surinktos lėšos skiriamos projektui – fondas veikia tik savanorišku pagrindu, todėl dėkojame Jums už kiekvieną eurą iš visos širdies! Pastaba: bendra surinktos paramos suma atnaujinama reguliariai, tačiau dėl patikros procedūrų gali užtrukti keletą dienų, kol išvysite pakeitimus.

Paremti
Galite skirti 1,2 proc. nuo savo pajamų:

  • prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>
  • pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)
  • Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 1,2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)
  • Užpildyti ir pateikti

Formai pildyti reikiami Fondo rekvizitai:
Ajanos Lolat labdaros ir paramos fondas
Valančiaus g. 7, LT-03158 Vilnius
Fondo kodas 304281099
Sąskaitos Nr. LT023500010011672977
Paysera LT, UAB


Fondui suteiktas Paypal patvirtinto labdaros ir paramos fondo statusas.