Menu
Your Cart
Laimė atvyko!

Fondas

Aš (Ajana Lolat) užaugau su liga, vadinama Cerebriniu paralyžiumi. Remiantis Higienos instituto duomenimis, Lietuvoje yra virš 4 tūkst. tokių žmonių. Prisimindama viską, ką dėl to patyrė mano šeima, dabar, būdama jau suaugus, nusprendžiau pagerbti savo tėvų pastangas ir įkurti Fondą, nešantį Kantrybę, Tikėjimą ir Meilę kiekvienam, susiduriančiam su šia liga. Darome tai su šypsena ir iš visos širdies.

Šunų asistentų programos įsteigimas Lietuvoje – naujausias fondo projektas, siekiant parodyti negalios vertę ir grožį, įveikiant iki šiol buvusius ligos ar silpnumo stereotipus.  

Kiniškas simbolis, esantis tiek fondo, tiek šunų asistentų logotipuose, vadinamas Tai Loi. Šie žodžiai kildinami iš Konfucijaus eilių ir verčiamas kaip laimė sugrįžo. Būtent tai tikimės nešti visiems, kuriuos sutinkame.

Šuo fondo simboliu pasirinktas ne tik siekiant atspindėti remiamas sritis, bet ir dėl plačios širdies, įžvalgaus proto ir gebėjimo padėti kitiems. Būdami be galo žaismingi ir nuoširdūs, jie randa kelią prie kiekvieno iš mūsų: pralinksmina net ir liūdniausią ir vienišiausią širdį. Tikimės, kad mūsų šunys paskolins šį savo gebėjimą Fondui ir kartu kursime nuoširdų džiaugsmą žmonių širdyse.