Menu
Your Cart
Laimė atvyko!

Dresūros mokykla (Tarnybinės šunininkystės klubas)

Pirmųjų šunų asistentų Alma Mater Lietuvoje - Tarnybinės šunininkystės klubas


Tarnybinės šunininkystės klubas įkurtas 2009 metais ir jame dirba aukščiausios kvalifikacijos kinologijos specialistai, kurie padeda mūsų fondo šunimis  dresūros, socializacijos ir elgesio korekcijos klausimais. Visi Tarnybinės šunininkystės klubo dresuotojai yra kinologų draugijos nariai. 


Šunis asistentus ruošia 

Vaidotas Glodenis

Vaidotas Glodenis - Tarnybinės šunininkystės klubo įkūrėjas ir vadovas, LKD dresuotojas, daug metų patirties turintis instruktorius dirbęs Viešojo saugumo tarnyboje 25 metus kinologijos skyriaus vadovu, instruktoriumi, išsėjąs į pensija toliau tesintis kinologo darbą Vilniaus pataisos namuose kaip spec. kinologas. Per ilgus kinologinio darbo metus įgijo daug patirties ir teorinių žinių, baigęs ne vienus instruktorių rengimo kursus tiek užsienyje tiek ir Lietuvoje. Taipogi šiuo metu vadovaudamas Tarnybinės šunininkystės klubui Vilniaus mieste atlieka kinologijos instruktoriaus funkcijas. Praveda ne tik bendrojo paklusnumo, šuns valdymo bet ir šunų detektorių ( daiktų turinčių specifinį kvapą paieška ), apsaugos rengimo mokymus, konsultuoja įvairiais kitais dresavimo, šuniukų auginimo klausimais, dirba su įvairių problemų turinčiais šunimis. 

Pats apie save sako: neįsivaizduoju dirbantis kito darbo savęs ir tikriausiai nemokėčiau gyventi be šuns, šiuo metu turiu tris šunis, du belgų aviganius ir spanielį su kuriais tiesiogiai atlieku tarnybines funkcijas juos dresuoju, su jais gyvenu, juos stebiu ir iš jų mokinuosi, nors savo kinologinį kelią pradėjau nuo 12 metų ir iki dabar nebuvo gyvenime nė vieno tarpsnio kai neturėjau šuns, jie nesiliauja manęs stebinti ir suteikti naujų žinių apie savo elgesio subtilumus nes šunys kaip žmonės visi yra skirtingi.

Deimantė Dargytė

Deimantė Dargytė - Lietuvos kinologų draugijos dresuotoja, Tarnybinės šunininkystės klubo filialo vakarų Lietuvoje vadovė,  “Good šuo” dresūros mokyklos įkūrėja ir trenerė.

Deimantė nuo 2015 m. dirba kinologe valstybės sienos apsaugos tarnyboje, čia dirba ir tarnauja, kartu su tarnybine belgų avigane Koka. Kartu su savo tarnybiniu šunimi dalyvauja šunų meistriškumo varžybose (2018 m. I vieta), kanikroso varžybose su klūtimis ir sulaikymo rungtimis, keletą metų iš eilės iškovotos I ir II vietos. 2020 m. įkūrė dresūros mokyklą ir pradėjo mokyti žmones, kaip dresuoti ir svarbiausia, suprasti savo šunis. Į mokyklą atvyksta įvairiausių veislių šunys ir jų šeimininkai, su įvairiomis problemomis –  paklusnumo trūkumas ar psichologinės problemos – įvairios baimės, agresija, apatija, stresas ir pan. Tad Deimantė specializuojasi probleminių šunų ir bendro paklausnumo dresūroje, ruošia šunis BH egzamino laikymui ir IPO paklusnumu.

Kaip sako pati Deimantė, "tarp šunų gyvenu visą savo gyvenimą, kiek save pamenu. Meilę gyvūnams paveldėjau iš mamos. Apie profesionalią dresūrą sužinojau pradėjusi dirbti VSAT kinologe. Būtent dėl šio darbo ir atsidūriau tokioje tarnyboje. 7 metus dirbau ir mokiausi, kartu su savo tarnybiniu šunimi, kuris nebuvo "lengvas" šuo, tad iššūkių netrūko". Būtent šio šuns užsispyrusiam charakteriui ji dėkinga už žinias apie šunis ir jų dresūrą. Savo tarnybinį šunį Deimantė paruošė aukščiausiam parengtumui. 3 kart aukščiausia kategorija, narkotikų paieškos ir pėdsekystės tarnybinis šuo. Laimėtos šunų meistriškumo varžybose tarp tarnybinių šunų ir daugkartinės čempionės šunų biatlonuose Lietuvoje.