Menu
Your Cart
Laimė atvyko!

Dresūros mokykla

Pirmųjų šunų asistentų Alma Mater Lietuvoje


Šunis asistentus ruošia

Deimantė Dargytė

Deimantė Dar gytė - Lietuvos kinologų draugijos dresuotoja,  “Good šuo” dresūros mokyklos įkūrėja ir trenerė.

Deimantė nuo 2015 m. dirba kinologe valstybės sienos apsaugos tarnyboje, čia dirba ir tarnauja, kartu su tarnybine belgų avigane Koka. Kartu su savo tarnybiniu šunimi dalyvauja šunų meistriškumo varžybose (2018 m. I vieta), kanikroso varžybose su kliūtimis ir sulaikymo rungtimis, keletą metų iš eilės iškovotos I ir II vietos. 2020 m. įkūrė dresūros mokyklą ir pradėjo mokyti žmones, kaip dresuoti ir svarbiausia, suprasti savo šunis. Deimantė taip pat yra dalyvavusi daugybėje tarptautinės kvalifikacijos kėlimo kursuose su kinologija. Į mokyklą atvyksta įvairiausių veislių šunys ir jų šeimininkai, su įvairiomis problemomis –  paklusnumo trūkumas ar psichologinės problemos – įvairios baimės, agresija, apatija, stresas ir pan. Tad Deimantė specializuojasi probleminių šunų ir bendro paklusnumo dresūroje, ruošia šunis BH egzamino laikymui ir IPO paklusnumu.

Kaip sako pati Deimantė, "tarp šunų gyvenu visą savo gyvenimą, kiek save pamenu. Meilę gyvūnams paveldėjau iš mamos. Apie profesionalią dresūrą sužinojau pradėjusi dirbti VSAT kinologe. Būtent dėl šio darbo ir atsidūriau tokioje tarnyboje. 8 metus dirbau ir mokiausi, kartu su savo tarnybiniu šunimi, kuris nebuvo "lengvas" šuo, tad iššūkių netrūko". Būtent šio šuns užsispyrusiam charakteriui ji dėkinga už žinias apie šunis ir jų dresūrą. Savo tarnybinį šunį Deimantė paruošė aukščiausiam parengtumui. 4 kartus aukščiausia kategorija, narkotikų paieškos ir pėdsekystės tarnybinis šuo. Laimėtos šunų meistriškumo varžybose tarp tarnybinių šunų ir daugkartinės čempionės šunų biatlonuose Lietuvoje.


Vladas Babičevas

Vladas dirba valstybės sienos apsaugos tarnyboje su šunimis jau 16 metų, o šiuo metu taip pat dirba ir VSAT kinologijos centre instruktoriumi. Per savo karjerą Vladas turėjo 3 tarnybinius šunis ir yra sertifikuotas Europos sienos ir pakrančių apsaugos agentūros Frontex instruktorius. Su savo tarnybiniais šunimis yra ne kartą užėmęs prizines vietas meistriškumo čempionatuose Lietuvoje bei Latvijoje, o taip pat yra sukaupęs 7 metus patirties specialiosios paskirties komandoje.